Нещодавно, проїзд автотранспорту на Куликове поле повністю перекрили та площа стала виключно пішохідною. Зараз комунальники на запит велоспільноти Одеси облаштовують на Куликовому полі ще й велосипедну зону.
Про це повідомили у КУ СМЕП ОМР.
![Возможно, это изображение 2 человека, трава, дорога и текст «NH ز 穴本 ለች लय @や 3OHA»](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438164569_821346933366572_5954186344236728629_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s1080x2048&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=kBdEy2r2fNwAb6GyVMF&_nc_oc=AdjkUXNSxz4jWjfcWC-V8TJrvA8gUfHaYqhcRpR_pYMoS_5RdBerEcnUQRFGMQDjf2g&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfBKO8a2EN6pL-T1WLCx8wT_MSsmyu5Y4auLX92aYRdEqQ&oe=662DE762)
На початку березня на перехресті Канатної та Пироговської перед площею була облаштована велосипедна зона очікування. Зараз комунальники продовжили веломаршрут з Канатної через Куликове поле на Лейтенанта Шмідта. Дорожні знаки вже змінено.