У селі Мирнопілля Теплицької громади попрощались з військовим Іваном Гечевим. Захисник загинув 15 листопада 2023 року поблизу села Новоєгорівка на Луганщині. У нього залишились дружина, двоє дітей, батьки, брати та сестра.
Про таке повідомили на сторінці у Facebook Болградської РВА.
![](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/1040x1.78/c4cc88f8496f9741.jpg)
Іван Гечев мав за плечима строкову службу. Останні п’ять років був рятувальником в одній з частин Одесі. Влітку минулого року добровільно приєднався до Сил оборони, а саме до прикордонників. Керував мінометною групою.
![](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x0.1/d3cbcf7b28dbc4fb.jpg)
Іван загинув під час бойового завдання поблизу села Новоєгорівка Сватівського району Луганської області.
![](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x0.1/b2bd663ce6cb210e.jpg)
Тіло захисника зустрічали навколішки жителі сіл Мирнопілля, Теплиця, Веселий Кут та Роща, йдеться у повідомленні.
![](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x0.1/20ebc0b4173bc3f9.jpg)