Забороненим способом правопорушник виловив понад 100 рибин різних видів на 300 тисяч гривень. Про це повідомляє Головне управління нацполіції в Одеській області.
За допомогою ліскових сіток, до затримання правоохоронцями, правопорушник встиг виловити понад сто карасів, товстолобиків, сазанів, таранів, краснопірки та лящів.
![Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 0f547a3b2656cf3d49afcc41464f6353.jpg](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/12/0f547a3b2656cf3d49afcc41464f6353.jpg)
Браконьєра виявили та затримали під час патрулювання. В якості речових доказів поліцейські вилучили у рибалки рибу, п’ять ліскових сіток та човен з веслом.
![Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 6bf82c1e006b55d6706b49dd3bdff0f3.jpg](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/12/6bf82c1e006b55d6706b49dd3bdff0f3.jpg)
За попередньою оцінкою правопорушником була завдана шкода у розмірі 300 тисяч гривень. Точна сума шкоди буде встановлена за результатами експертизи.
За незаконне зайняття рибним промислом, яке заподіяло істотну шкоду, браконьєру загрожує покарання у вигляді штрафу від 17 до 51 тисячі гривень або обмеження волі на строк до трьох років.
![](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/12/72d0491665fff0edb9f4cc2e98ae24f8.jpeg)