Цьогоріч у морі купатися на Водохреще заборонено через мінну небезпеку. Але жителі Одеси знайшли вихід. Про це повідомляє Українська Служба Інформації.
![](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/01/fcbdaba4-ce5f-4c0a-8396-36c66fac82cf.jpg)
![](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/01/4df9779c-b41d-4174-bf1e-d255b8073bac.jpg)
Щороку 19 січня українці святкують Водохреще, а головним обрядом у цей день є купання ополонці. Одесити звикли, що традиційно масові купання проходили у морі, а на березі чергували рятувальники у спеціальних наметах.
![](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/01/3be1646c-61be-492c-a2d5-4435e94ffc02.jpg)
![](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/01/4f012733-865e-490f-8bcf-0adcb7ec3da8.jpg)
![](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/01/44d1c8e7-0640-448a-beb0-13abbefd5041.jpg)
Цьогоріч унаслідок війни у морі купатись небезпечно, тому деякі містяни пройшли обряд у відкритому басейні на набережній Ланжерону. Також хрещенські купання організували у храмах.
![](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/01/eaaf2863-b41c-4980-813e-14607577ee9e.jpg)
![](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/01/bbb001b7-55a4-4ca9-8ffe-7f16656d63eb.jpg)