Одеська Кірха запрошує на літній ярмарок

З 28 травня по 4 червня лютеранська Громада Святого Павла проводитиме Літній ярмарок. Мета ярмарку підтримати одеситів та гостей міста, в тому числі і внутрішньо-переміщених осіб та створити безпечний та комфортний простір для дітей та дорослих, а також зібрати кошти на підтримку Сил Оборони України.

Цього разу ярмарок присвячений сезону святкування П’ятидесятниці та Святої Трійці. Також на цей період випадає День Захисту дитини, тому особливу увагу організатори приділили тому, щоб діти також могли насолодитися ярмарком. Діятиме окремий двір, на якому буде розміщений батут та ігровий майданчик.

Особливо насиченим буде перший день ярмарку. 28 травня вона розпочнеться з урочистого відкриття об 11:15 після Святкового богослужіння. О 15:00 очікується прибуття пожежної команди з автомобілем та цікавою програмою для дітей та дорослих. З 16:30 проходитиме святкова програма «Аладін та Жасмін» з креативною фотозоною. Також в цей день о 21:00 на площі перед кірхою проводитиметься ефектне фаєр-шоу.

На гостей чекатимуть традиційний фудкорт, зі смачними стравами, фотозона, кіоски з тематичними прикрасами ручної роботи та багато інших цікавинок. Як і під час Різдвяного ярмарку на гостей очікує багата програма концертів класичної музики. Запрошують всіх бажаючих до двору одеської Кірхи за адресою вул. Новосельського, 68!

Розклад богослужінь:
28 травня 10:00 – П’ятидесятниця (після закінчення – відкриття ярмарку)
1 червня 18:30 – Вечірнє богослужіння
4 червня 10:00 – Свято Трійці

Джерело