Учасники гуманітарного проєкту з пошуку тіл загиблих «На щиті», уже у якості військовослужбовців Сил територіальної оборони, вчергове вирушають на виконання завдань туди, де нещодавно тривали важкі бої. Про це повідомила пресслужба 122 бригади тероборони ЗСУ .
![Возможно, это изображение 8 человек, люди стоят и на открытом воздухе](https://scontent.fotp8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336874492_1342844779619952_5821878717610932391_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UDRErfVqBHIAX-kaIyf&_nc_ht=scontent.fotp8-1.fna&oh=00_AfAA_Ud3jsu7La9aLbAaLKyW1dEDkbOX2m7RW_FsbU_n8Q&oe=6421AB1E)
“Маємо дуже відповідальну місію, та розуміємо, наскільки важливо виконати почесну справу і повернути полеглих героїв додому. На нас, вже як військовослужбовцях, зараз лежить ще більша відповідальність. Тому вирушаємо з вірою, що кожний полеглий за Україну герой був знайдений, піднятий із землі, упізнаний та похований у ній з військовими почестями “, — зауважуть пошуковці.
![Возможно, это изображение на открытом воздухе](https://scontent.fotp8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336887758_756450625990099_868096090944121059_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=kgTOTOmI9B0AX9MP2Jk&_nc_ht=scontent.fotp8-1.fna&oh=00_AfAVYk7ATzYW3rrrwC_UgrOZpIWUS8HprVUwqbkIHn0hxw&oe=6423142B)