Одеські студентки Одеського училища мистецтв і культури ім. Данькевича закохали світ у свій гопак. А тепер планують разом зі своїми прихильниками зібрати гроші для військових. Про це повідомила одна з дівчат – Олена Арабаджи.
Дівчата отримали понад півтора мільйона переглядів від користувачів з усього світу. До них прикута увага ЗМІ завдяки одному відео. Дівчата навіть не очікували, що короткотривалий відеоролик набере таку популярність.
Народний танок одеських студенток на вулиці Львову став вірусним. І рухи дівчат повторювали в усьому світі як професійні танцівники, так й просто любителі потанцювати. А танцювали учасники #hopakchallenge під запальну народну пісню “Ти ж мене підманула”.
За словами Олени, у дівчат виникла ідея, як з допомогою прихильників та учасників #hopakchallenge зібрати гроші та допомогти нашим військовим.
![Одеситки, які закохали світ у свій гопак, планують зібрати гроші на армію (відео)](https://odessa-life.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/olena-arabadzhi-690x450.jpg)
Одна зі знайомих запропонувала дівчатам провести майстер-клас. Усі охочі вивчити народний танець роблять грошові внески, які потім дівчата передадуть військовим.