![Нет описания фото.](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t1.18169-9/18403521_1269952483117441_5775735960711543176_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=6sbVt1gUpVMQ7kNvgEMM9rv&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AYDnbPMYEtXwcOIqaGHKWwQMYNzELwQ9AOmxMbDX5DcHJg&oe=6672BD49)
Слова жінки кваліфікували як публічний заклик до зміни меж території та державного кордону України. Про це стало відомо з вироку Фрунзівського районного суду.
Як стало відомо з матеріалів справи, інцидент стався в минулому році, у приміщенні Захаріської селищної ради. Тоді жінка заявила, що було б краще приєднатися до Придінстров’я, бо тоді “їм би зробили дорогу”.
Пенсіонерка погодилася укласти угоду про визнання провини. Через це, а також враховуючи щире каяття підсудної і те, що раніше вона ніколи не була судимою, їй замінили покарання 4 роки позбавлення волі на випробовувальний термін 1 рік та 5 місяців.