Поліція Одещини посилює контроль за дотриманням карантинних заходів

Рішення про продовження карантину та внесення відповідних змін відносно діючих карантинних обмежень було прийняте Кабінетом міністрів України вчора, 13 жовтня. Проце нагадує Прес-служба Нацполіції Одеської області.Відповідно до висновку Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за рівнем небезпеки наразі більшість населених пунктів Одеської області знаходяться  у жовтій та помаранчевій зонах.

Правоохоронці перевірятимуть дотримання громадянами протиепідемічних заходів на території усього регіону, незалежно від зонування. Проте передусім звертаємося до жителів населених пунктів, які потрапили до однієї з найвищих за рівнем небезпеки – помаранчевої — зони. На сьогодні це такі міста як Одеса, Біляївка, Ізмаїл, Чорноморськ та Теплодар, а також Березівський, Овідіопольський, Подільський і Татарбунарський райони.  Нагадуємо, що, крім обмежень зеленої та жовтої зон (таких як заборона діяльності нічних клубів та закладів громадського харчування у період з 24-ї до 7-ї години тощо), на цих територіях заборонені:

масові заходи за участю більш як 220 осіб та більше однієї особи на 10 кв. м; 

діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

відвідування закладів групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів освіти;

діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім тих, що здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. м;

приймання відвідувачів закладами торговельного  і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. м;

надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць.

Просимо жителів та гостей нашого регіону з розумінням та відповідальністю поставитися до діючих карантинних заходів та вимог поліцейських щодо необхідності їх дотримання. Підкреслюємо, що усі ці заходи вживаються з єдиною метою – зупинити розповсюдження захворювання та зберегти людські життя.  Будьте свідомими, подбайте про власну безпеку та безпеку оточуючих і пам’ятайте: порушення карантинних вимог карається законом — від 17 тисяч гривень штрафу до восьми років позбавлення волі.