Пункти незламності в Одесі облаштують Старлінками

Одеська область однією з перших отримала партію терміналів Starlink, які працюватимуть в пунктах незламності. Всього було направлено понад пів сотні супутникових терміналів. Про це повідомляє пресслужба Одеської ОВА.

“Термінали дадуть змогу мешканцям Одещини користуватися якісним інтернетом чи зв’язатися з рідними, зокрема, в пунктах незламності, в період довготривалого відключення електроенергії, а також бути на зв’язку навіть під час можливих блекаутів”, — зазначив заступник Начальника Одеської ОВА Костянтин Гой.

В пунктах незламності Одещини встановлять термінали Starlink

Також завдяки зазначеним терміналам, Одеська обласна військова адміністрація, планує забезпечити роботу найважливіших об’єктів критичної інфраструктури регіону.

Всього в Одесі вже працює 304 пункти незламності, з них 153 — комунальної власності. Це заклади освіти, дільниці житлово-комунального господарства та захисні споруди цивільного захисту, будівлі районних адміністрацій міста Одеси тощо. Адреси, графік роботи та наявність інтернету для навчання або роботи можна знайти за посиланням.

Джерело