Речниця ОК “Південь” розповіла про нічну атаку росіян на Одесу

У ніч на 25 вересня росіяни протягом 1,5 години атакували Одесу із застосуванням 19 ударних дронів та 12 ракет різного типу. Усі дрони вдалося знищити.

Під час телемарафону речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк зауважила, що паралельно з БПЛА ворог фактично запускав і ракети морського базування типу «Калібр».

“При цьому на бойовому чергуванні в Чорному морі знаходився надводний ракетоносій, споряджений 8 ракетами, а випущено було 12. Тобто додатково з Новоросійської бухти був застосований підводний човен фактично без виведення з бухти, який додав ще 4 ракет”, — розповіла Гуменюк.

Ракети використовували дуже складну траєкторію руху. Вони постійно маневрували і заходили з різних напрямків, аби виснажити українську систему ППО.

Також росіяни запустили дві ракети “Онікс” з ракетного комплексу “Бастіон”, який розташовано у тимчасово окупованого Криму. Ці надзвукові протикорабельні ракети вкрай складно збити.

ЗС РФ спрямували удари по узбережжю, припортовій і зерновій інфраструктурі. Влучання було у зерносховище і “Калібром” по будівлі морського вокзалу.