СБУ затримала інспектора-хабарника з Одеської митниці

Представники Служби безпеки України повідомили про затримання головного державного інспектора, який працював у відділі управління боротьби з контрабандою та порушенням митних правил Одеської митниці. Посадовець був звинувачений у систематичному отриманні хабаря. Про це повідомляє Управління СБ України в Одеській області.

Згідно з даними СБУ, затриманий посадовець організував корупційний механізм під час митного оформлення імпортних вантажів. За фіксовану суму коштів він забезпечував безперешкодний пропуск контейнерів через митний кордон.

Також оперативники СБУ задокументували факт одержання хабаря за завезення ліхтарів. Це було в  січні цього року, коли мільйони людей залишалися без електроенергії через масовані ракетні атаки агресора.

Правоохоронці затримали фігуранта відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання чергового хабаря. У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу. Такі дії караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Наразі перевіряється причетність інших посадовців митниці до корупційної діяльності.

Джерело