В галереї «#ARTODESSA» Літнього театру Міського саду відкрилася виставка живопису та графіки «Чого хоче жінка». Серед учасниць виставки лише жінки – свої роботи показали 21 художниця.
Учасниці виставки надали найрізноманітніші твори, в яких портрети, пейзажі та натюрморти розкривають тему жінки та весни. Роботи різних років та різних жанрів стверджують витончений погляд на світ, у якому є багато квітів, поетичних видів природи, загадкових жіночих образів.
![](https://culturemeter.od.ua/wp-content/uploads/2023/03/335959991_583242937073004_576374396122866237_n.jpg)
Питання «Чого хоче жінка» може залишатися риторичним, адже всі ми хочемо одного – миру та Перемоги. А традиційний жіночий погляд на світ завжди має на увазі бажання гармонії, краси, благополуччя і неодмінно, чогось особливого – можливо, підвищеної уваги та весняних сюрпризів. Виставка доповнена ексклюзивними колекційними ляльками, які також є жіночіми образами та підкреслюють ідею проекту.