Скасовано обмеження перевезень до порту Чорноморськ

Конвенційної заборони на відвантаження в напрямку порту Чорноморськ більш немає. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи Укрзалізниці Валерій Ткачов, інформує usm.media.

Наразі продовжуються роботи по відновленню залізничної інфраструктури порту Чорноморськ. Також тривають роботи з подолання наслідків ракетних ударів по окремим терміналам в порту Південний, — зазначив Валерій Ткачов.

Вже на ранок 22 квітня в напрямку порту Чорноморськ прямувало приблизно 590 вагонів з вантажами різної номенклатури. Зазначається, що за останній тиждень збільшилась кількість вагонів із зерном, що рухаються в напрямку портів Великої Одеси (з 6 901 вагонів до 7 608 вагонів).

Раніше Укрзалізниця ввела першу конвенцію по станції Чорноморськ з 11 по 13 квітня для всіх вантажів та всіх одержувачів. Згодом обмеження на перевезення вантажів до станції Чорноморськ продовжили до 17 квітня. Третю конвенцію ввели на період з 18 по 22 квітня до станцій Чорноморськ-Порт і Чорноморськ-Порт-експорт.

Джерело