Зловмисника задокументували на збуті автомата Калашникова, гранат, детонаторів, пластиду та тротилу, які були підпільно вивезені у 2022 році з Харківщини.
Поліцейські затримали зловмисника відразу після того, як він на вулиці Космонавтів продав малознайомому містянину 10 корпусів ручних осколкових гранат різного типу, 9 запалів з маркуванням і без, два електродетонатори, автомат Калашникова з магазинами та більше кілограма тротилу й пластиду.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/fc0d132ac59c1b996fa36693b087bfd4-1024x768.jpg?593a4f)
Слідчі разом зі спеціалістами управління вибухотехнічної служби ГУНП в Одеській області вилучили на місці події небезпечні предмети. Також правоохоронці вилучили у фігуранта 35 тисяч гривень, які він отримав від покупця, та мобільний телефон з інформацією, що підтверджує протиправну діяльність.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/15d3e9a699b7f391603e4a6925c28773-1024x768.jpg?593a4f)
Усе вилучене поліцейські скерували на експертизу. Зловмиснику загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/9db5044e58296b1a2e0254dc80e9a348-1024x768.jpg?593a4f)
Заходи проводились за оперативним супроводом співробітників Управління СБУ в Одеській області.
ГУ Національної поліції в Одеській області