Одеський Інститут ВМС запрошує бажаючих на навчання

Інститут Військово-Морських Сил – єдиний заклад України, який готує фахівців для Військово-Морських Сил ЗС України.

Підготовка за спеціалізаціями: «Корабельна зброя та засоби навігації”, «Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі”, «Корабельні енергетичні установки”, «Берегове ракетно – артилерійське озброєння”, «Корабельне радіотехнічне озброєння та засоби зв»язку”, «Морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил”.

До Інституту Військово-Морських Сил приймаються громадяни України віком від 17 до 30 років, які виявили бажання служити у ЗСУ, відповідають установленим вимогам проходження військової служби та мають повну середню освіту. Всі флотські спеціальності відкриті й для дівчат, які проходять вступну кампанію на загальних засадах.

Стати офіцером військового флоту: одеський Інститут ВМС запрошує на  навчання — УСІ Online

Вступні випробування: психологічне обстеження, оцінка рівня фізичної підготовленості, заключний медичний огляд військово-лікарською комісією.

Курсанти забезпечуються проживанням, харчуванням, формою одягу та грошовим утриманням.

Випускники інституту проходять службу в частинах та підрозділах Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій ЗС України, в морській охороні ДПСУ, Національній гвардії і в інших складових Сил оборони.

Інститут ВМС співпрацює з багатьма морськими навчальними закладами, а курсанти мають можливість навчатися в Сполучених Штатах Америки, Великій Британії, Федеративній Республіці Німеччина, Французькій Республіці, Литовській Республіці, Республіці Польща, Республіці Болгарія, Республіці Румунія тощо.
Основні критерії відбору кандидатів для участі у міжнародних програмах: успішність навчання, високий рівень знань з іноземної мови.

Україна – морська держава і їй потрібні професійні військові моряки. Зроби свій вибір, обирай шлях офіцера національного флоту!

Джерело