Тричі не пощастило: в Одесі судили розбійника-невдаху

На рахунку у мешканця Суворовського району одразу декілька правопорушень, але більшість з них йому так і не вдалося довести до кінця.

Про це повідомляє Українська Служба Інформації з посиланням на судовий реєстр.

Першу спробу стати на злочинний шлях чоловік здійснив у магазині «Продукти» на Хаджибейській дорозі. Розговорившись з іншою відвідувачкою, він раптово зірвав з її шиї золотий ланцюжок з підвіскою у формі святого Миколая й кинувся тікати. Втім, власниця прикраси погналася за ним. Виявивши, що жінка спритніша за нього, грабіжник жбурнув ланцюжком у неї. Переслідування припинилося, і він зміг втекти.

Згодом, побачивши вантажівку MAN, що стояла без догляду, одесит вийняв з неї два акумулятори, а також хотів злити соляру. Але його знову спіткала невдача — з’явився власник машини, й крадію довелося кинути вкрадені речі на землю й тікати.

Зате третя кримінальна пригода виявилася вдалою — чоловік заліз до гаражу все того ж власника вантажівки й виніс звідти два бокові негабарити від причепу. Їх йому навіть вдалося продати. Окрилений успіхом, крадій заліз на територію Одеського нафтопереробного заводу й поцупив з трансформаторної будки два шматки кабелю. Саме за цією справою його й помітили працівники муніципальної варти, які й затримали злочинця-невдаху.

За всі ці вдалі й невдалі спроби збагатитися за чужий рахунок чоловік проведе за ґратами 5 років.