В Одесі вібдулися обшуки у двох ТЦК та СП

Викрили схему заробітку на призовниках

В Одесі відбулися слідчі дії в Приморському і Суворовському територіальних центрах комплектації та соціальної підтримки (ТЦК СП). Затримано колишнього спецслужбовця.

Про це «Думській» повідомило джерело в прокуратурі.Читайте також:

Проведені обшуки установ здійснили співробітники Миколаївського головного управління поліції та управління Служби безпеки України.

Кримінальне провадження було відкрито у зв’язку з фактом підробки документів про непридатність громадян до військової служби, так званих «білих квитків». За даними джерела, схему налагодив колишній співробітник СБУ,  який зараз служить у роті охорони Приморського військкомату. Він отримав «замовлення» від однієї людини, яку підіслали миколаївські поліціянти.

Вартість послуг становила 8 тисяч доларів. Документи мали бути оформлені не в Приморському, а в Суворовському військкоматі. Проте після надання документів до ТЦК СП негайно завітали оперативники та слідчі.

Затриманий колишній спецслужбіст має бути відправлений до Миколаєва. Також є питання до медиків, які підписували висновки про непридатність громадян. Інформатор повідомив, що візити правоохоронців до ТЦК і СП міста продовжаться.