Одеський академічний український театр ім. В. Василька спільно з Празьким та Бременським театрами (Shakespeare Company) став учасником грантової програми EU Creative Grant Award, яка підтримала новаторську та історичну співпрацю між театрами.
WE ARE HAMLET – це нове багатомовне переосмислення «Гамлета» Вільяма Шекспіра. Цікаво, що на сцені присутні одночасно декілька Гамлетів з театрів-партнерів, які працюють разом під керівництвом режисера Гая Робертса – виконувача ролі Клавдія.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_19-22-59-1024x768.jpg?593a4f)
Як зазначила директорка одеського театру Юлія Півоварова, Гамлет – це завжди актуальна класика, спільна мова всіх країн світу. І така копродукції шекспіровської історії – це можливість донести глядачу про українську сучасність.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_19-23-00-2-768x1024.jpg?593a4f)
Першим містом, яке побачило проєкт, став німецький Бремен. Прем’єра відбулася 2 травня. Глядачі розуміли все без перекладу та відзначили, що вистава пройшла на одному диханні.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_19-23-00-1024x768.jpg?593a4f)
У Празі (Чехія) WE ARE HAMLET буде представлений з 28 червня, а в Одесі – з вересня.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-04_15-18-42-1024x748.jpg?593a4f)
ОдесаОфіційно