Чоловік незаконно виловив 30 кілограмів риби. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу.
![Возможно, это изображение анчоусы](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/430326406_390445933696589_4201072778106020258_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=l-BNcM-MDqkAX-txWVn&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfDm8R1v-dWbHSJjKLV3vuuwPEwiBwWhj5qA2vwPdEgl0w&oe=65F3DED1)
Зловмисника виявили під час проведення природоохоронних заходів на озері Ялпуг біля села Плавні Ренійської громади. В нього вилучили човен, сітки та майже 30 кілограмів риби.
![Возможно, это изображение 1 человек и черепаха](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429811406_390446007029915_5080589785543711477_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=oX75ykALM-sAX-Li3uv&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfBpLRkF_2fEpHwjcnh1nFIUPajapl3yOp2GsnXguhOSaA&oe=65F3E12A)
Інспектори склали протокол про притягнення до адміністративної відповідальності та розраховано збиток, завданий природі. Браконьєр наловив риби на 421 тисячу гривень.