В одеському магазині агресивно порушували мовний закон

В центрі Одеси в одному з магазинів ТРЦ “Афіни” волонтери, які слідкують за виконанням норм закону про мову, знайшли магазин одягу, який використовував написи на російській мові. Коли продавця попросили змінити їх, він накинувся з лайкою на волонтерів, вигнав їх з магазину і заборонив доступ до книги споживача.

Потім приїхали господарі магазину, які влаштували бійку з волонтером, ображали та грубили на російській мові. На жаль, ситуація не змінилася навіть після виклику поліції. Як повідомили в організації РВН, правоохоронці встали на бік агресивних продавців, які заявили, що їх “провокували”.

10 лютого голова організації, зайшовши в цей магазин, побачила ПІБ власника та записала собі в нотатки. Після цього працівник викликав поліцію та не випускав її з магазину. У відділенні склали заяву про перешкоджання доступу до куточку споживача. Також була складена скарга за порушення мовного законодавства. В соцмережах поведінка продавців та господарів магазину викликала обурення. Їх підозрюють у симпатіях до “руського миру”.

Джерело