В Одесі врятували дитинчатко ондатри з Херсонської області.
«До Одеських берегів прибило дитинчатко ондатри з Херсонщини. Дякуємо добрим людям, що виловили та привезли до нас!», – сказав директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_18-20-34-775x1024.jpg?593a4f)
ОдесаОфіційно
В Одесі врятували дитинчатко ондатри з Херсонської області.
«До Одеських берегів прибило дитинчатко ондатри з Херсонщини. Дякуємо добрим людям, що виловили та привезли до нас!», – сказав директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков.
ОдесаОфіційно