В прокат выходит фильм известного одесского режиссера и продюсера. Где смотреть

12 листопада 2020 року в український прокат виходить документальний фільм Корнія Грицюка «Поїзд «Київ-Війна». В цей же день фільм покажуть в Одесі.

Виробництвом стрічки займалася кінокомпанія EasyLiving Films, продюсер Сергій Пудіч.  Покази фільму відбудуться в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Сумах, Полтаві, Чернігові у кінотеатрах великих мереж «Планета Кіно», «Мультиплекс» та в інших кінотеатрах зазначений міст.

Прем’єра фільму відбулася 23 серпня 2020 року в рамках 49-го КМКФ «Молодість». Фільм було номіновано  на кращий документальний фільм року від Національної премії кінокритиків, відібрано до конкурсної національної програми фестивалю «KharkivMeetDoc», а також до цьогорічної програми міжнародного фестивалю ArtDocfest.

«Поїзд: Київ — Війна» — це повнометражний документальний фільм режисера Корнія Грицюка. Драматична історія поїзда «Київ — Костянтинівка», з унікальними долями, болем, спогадами, тайнами, надіями таких різних його пасажирів, є історією сучасної України. Лише 12,5 годин розділяють мирний Київ та Костянтинівку – невелике промислове місто на сході країни, відразу за яким починається лінія фронту. Цей час у поїзді пліч-о-пліч проводять люди з різними характерами, соціальним статусом, політичними поглядами та переконаннями. Вони спілкуються, сперечаються, навіть сваряться, але говорять і їдуть в одному напрямку. І всі вони прагнуть дістатися миру. Цей фільм – голос людей, пошук діалогу і шлях до спільного майбутнього, де кожен голос буде почуто.

Зйомки  фільму проходили в поїзді №126, сполученням Київ-Костянтинівка, а також на залізничних вокзалах Києва, Костянтинівки з серпня по грудень 2019 року за фінансової підтримки Українського культурного фонду та підтримки АТ Українська Залізниця. Героями фільму є звичайні пасажири, які поділилися своїми історіями, роздумами на болючі теми.

Корній Грицюк (режисер) про фільм «Поїзд:Київ-Війна»:

«Я народився в Донецьку, столиці Донбасу, і прожив там більше двадцяти років. Цей фільм для мене не просто спроба зняти фільм на актуальну тематику. Я вірю, що цей фільм здатний змусити українців розмовляти між собою. Після місяців зйомок у потязі,  я зрозумів, що більшість людей в моїй країні хочуть миру. На жаль, пропаганда зробила свою справу і поставила частину українців один проти одного. Тим не менш, у цьому потязі я побачив людей навіть з дуже різними поглядами, які говорили про спільне – про мирне життя».

Із запитаннями та пропозиціями пишіть на адресу:

[email protected]

За розкладом та географією показів слідкуйте на сторінці фільму:

https://www.facebook.com/train.kyiv.war/

Більше інформації про фільм, а також, фото та відеоматеріали — на сайті: https://train-kyiv-war.org

Трейлери фільму для завантаження можна знайти за посиланням:

https://fex.net/ru/s/3lapcm2

Корній Грицюк, 29-річний режисер, родом з Донецька. «Поїзд:Київ-Війна» його другий повнометражний фільм. Перший фільм Корнія «2020. Безлюдна країна», знятий у жанрі мок’юментарі, було показано на різних кіномайданчиках в Україні, Німеччині, США, Чехії, Швеції. В кінці 2018-го року фільм був у національному кінопрокаті в Україні, а вже у вересні 2019-ого року відбулася телевізійна прем’єра фільму на каналі UA: Культура. 

Сергій Пудіч, український продюсер, режисер та автор сценаріїв, засновник кінокомпанії EasyLiving Films, родом з Одеси. В 2018 році його короткометражна чорна комедія «Crabgirl» була відібрана на більш ніж 50 кінофестивалів та отримала загалом 12 нагород. У 2019 році Сергій випустив три короткометражні фільми: «Non e Vero» (режисер та продюсер), «Amore non e come pensi» (режисер та продюсер), «Athena» (продюсер), «Барбер» (продюсер, режисер). Під час карантину Сергій взяв участь у якості режисера першої серії у зйомках карантинногосеріалу «За вікном» .