Рятувальники Одещини отримали від пожежного управління Франкфурт-на-Майні, ФР Німеччина, (BRANDDIREKTION STADT FRANKFURT AM MAIN) два легкові автомобілі, які стануть на розрахунок оперативно-рятувального автопарку.
Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області.
«Ми вдячні нашим друзям за допомогу, підтримку та постійну взаємодію в цей важкий для країни час», — сказано у повідомленні.
![](https://volnorez.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336243580_609273547312955_3078087601573705431_n-696x522.jpg)