Житель Одеської області займався махінаціями з банківською карткою

Молодик з Березівського району періодично навідувався до сусідки та допомагав їй по господарству. Старенька настільки довіряла помічникові, що дала йому свою пенсійну банківську картку та повідомила від неї пін-код, аби він перевірив стан рахунку.

Як встановили правоохоронці, зловмисник сказав жінці, що грошей на рахунку немає і повернув картку власниці, але до цього замінив фінансовий номер телефону потерпілої, прив’язаний до її банківської картки, на свій, і за допомогою мобільного додатку відслідковував грошові надходження.

Як тільки на картку пенсіонерки нараховувалися кошти, він привласнював їх та витрачав на свій розсуд.

За кілька місяців старенька запідозрила неладне і звернулася по допомогу до поліцейських, які оперативно викрили правопорушника.

Зібравши достатню доказову базу, слідчі поліції під процесуальним керівництвом Березівської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою та незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, вчиненому повторно. Цей злочин передбачений частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України й тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років“, – зазначив старший слідчий Березівського районного відділу поліції Віталій Недзельський.

Слідство триває.