В Українському театрі пройде безкоштовна вистава за творами Шевченка

15 травня о 18:00 в Одеському українському театрі відбудеться єдиний показ думи-опери «Сліпий» Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г Шевченка. Вхід зробили безкоштовним, реєстрація обов’язкова.

Поставлена у 1989 році художнім керівником театру, народним артистом України та СРСР Володимиром Грипичем дума-опера «Сліпий» була відновлена у 2014 році, до ювілею Кобзаря, творчою командою на чолі з режисером, заслуженим діячем мистецтв України Вірою Тимченко. Наразі над поверненням в репертуар театру цього знакового твору працює нова постановочна група, а в його сценічному втіленні задіяно весь творчий склад театру – артисти драми, балету, оркестру.

Драматична поема «Сліпий» – це не лише образний екскурс в історію українського козацтва, а палкий заклик до боротьби за волю, співзвучний з нинішнім протиборством українського народу за свою незалежність. Інсценізована розповідь про сліпого козака, який долає усі перешкоди на шляху до рідного дому, створює високий образ віри українського народу у перемогу добра над злими силами, у всеперемагаючу міць вірної любові.

Джерело