Сьогодні, 14 травня, відзначають День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.
У Прохоровському сквері Одеси відбулася церемонія покладання квітів до памʼятника жертвам Голокосту. Торік міські служби провели благоустрій скверу та оновили Алею Праведників народів світу. Було висаджено нові клени, кожен з яких має імена людей, які під час Другої світової війни рятували життя євреям.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/05/101053-1024x768.jpeg?593a4f)
«Їхній подвиг – найкраще нагадування того, що добро завжди перемагає зло. Вже третій рік Україна бореться з новим фашизмом – росією. І ми впевнені, що наше добро – Збройні Сили України – разом з українським народом обовʼязково переможуть», – сказав заступник Одеського міського голови Павло Вугельман.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-14_11-46-29-768x1024.jpg?593a4f)
В Україні 2 659 українців та українок відзначені почесним званням Праведників народів світу.